Dlaczego powstało NOBIRU?

Rozwijaj swoje japońskie pasje, nawet bez dalekich podróży.

NOBIRU znaczy rozwijać się

NOBIRU pomaga w nauce języka japońskiego w szczególny sposób. Nauka autentycznego, współczesnego języka pozwala poznawać ludzi i ich kulturę. 

To, jak ludzie na drugim końcu świata podchodzą do życia, pracy, nauki czy nawet formułowania zdań, może otwierać nam oczy na sprawy, które otaczają nas tutaj. Tak działa na nas Japonia. 

Ale nie musisz od razu jechać do Japonii, żeby móc jej doświadczyć.

 Dlaczego powstało NOBIRU?

NOBIRU powstało, żeby wspierać w nauce języka japońskiego każdego, kto chce rozwijać swoje japońskie zainteresowania. Niezależnie od tego, czy planuje podróż do Japonii, czy nie. Dlatego codziennie inspirujemy osoby zafascynowane Japonią do nauki współczesnego języka japońskiego, czyli takiego, który można wykorzystać od razu:

  • czytając artykuły na japońskich portalach internetowych, 
  • postując i komentując po japońsku w social mediach,
  •  pisząc e-maile i wiadomości przez komunikatory,
  • oglądając japońskie seriale i anime,
  • prowadząc video-rozmowy ze znajomymi. 

Podczas nauki z materiałami NOBIRU, poznajesz praktyczny język, dzięki czemu możesz otaczać się wszystkim, co japońskie, nawet bez dalekich podróży. A kiedy już wybierzesz się w podróż do Japonii – będziesz się tam czuć jak w domu

Pomagamy osobom zakochanym w Japonii uczyć się języka tak, jak robią to Japończycy.

Jak NOBIRU pomaga w nauce języka japońskiego?  

Podręczniki i ćwiczenia do języka japońskiego Wydawnictwa NOBIRU

Wydajemy inspirowane japońską szkołą materiały do samodzielnej nauki języka japońskiego. Dzięki nim, już sama nauka jest doświadczeniem japońskiej kultury.

W tym celu w 2021 roku powstało Wydawnictwo NOBIRU specjalizujące się w podręcznikach i ćwiczeniach pomagających w samodzielnej nauce języka japońskiego wydawanych w języku polskim.

 Ćwiczenia do nauki japońskiego pisma są już dostępne tutaj >>> 

 

Notatniki do nauki japońskich znaków NOBIRU

Po ponad 10 latach doświadczenia z własną nauką japońskiego i 3 latach praktyki w nauczaniu japońskiego online, powstały pierwsze i jedyne produkowane w Polsce notatniki do nauki pisma japońskiego NOBIRU (#nobitatniki).

Bazują one na zeszytach stosowanych przez miliony japońskich dzieci, kiedy same uczą się języka.  Właśnie dlatego możesz poczuć się jak w japońskiej szkole.

A jeśli dzięki pracy na nich uda Ci się zacząć realizować swoje pasje, zdać egzamin JLPT, dostać pracę w Japonii czy nawiązać przyjaźnie z Japończykami – to misja NOBIRU zostanie wypełniona. 

Notatniki NOBIRU w japońską kratkę, czyli taką, w jakiej piszą dzieci w japońskich szkołach, zamówisz tutaj 

Społeczność NOBIRU

Ludzie, którzy otaczają NOBIRU chcą coraz lepiej poznawać Japonię. To osoby, które czerpią radość z wychodzenia poza ramy swojej kultury. Cieszą się, że mogą uczyć się czegoś nowego o tamtejszym języku i stylu życia. Dzięki czemu, każdego dnia poszerzają swoje horyzonty, rozbudzają kreatywność i wzbogacają swoją perspektywę. 

Należysz do tego grona?

Dołącz do newslettera NOBIRU w formularzu na dole strony, polub fanpage na Facebooku lub Instagramie i rozgość się. Opowiadamy tam o naszym życiu w Japonii. 

poziom języka japońskiego jlpttokio osaka yokohama okinawa kyoto japoniajapońskie prefektury

 

 

Wasze opinie o produktach NOBIRU