Wasze opinie

Jesteśmy Wam wdzięczni za wszystkie nadesłane opinie, posty udostępnione w social mediach i wiadomości bezpośrednie. 

Cieszymy się, że materiały do nauki japońskiego i produkty, które tworzymy pomagają Wam w nauce autentycznego języka japońskiego w przyjemny sposób. 

nobiru nauka języka japońskiego

Notatnik Nobiru jest cudowny ! Był pięknie zapakowany jak go otrzymałam. Grafika kobiety w kimonie pasuje idealnie do tego zeszytu. Wykonany jest solidnie a duże kratki bardzo ułatwiają pisanie. Notatnik urzekł mnie wizualnie i praktycznie więc na pewno jeszcze nie raz go zamówię ♥️ 

ALICJA, LUBLIN

japoński prezent dla osoby uczącej się japońskiego i zainteresowanej japońską kulturą, mangą i anime

Chciałabym serdecznie podziękować za samo stworzenie tego cudownego zeszytuwygląda przepięknie, nic nie przebija, pisze się w nim fantastycznie!

Jako prezent sprawdził się cudownie, chłopak jest bardzo zadowolony. Zapisałam się oczywiście na newsletter i nie mogę się doczekać nowych niesamowitych rzeczy! Trzymam kciuki za sukces i będę polecać każdemu zainteresowanemu!

MARTA, SŁUPSK

język japoński nauka znaków japońskich kanji hiragana i katakana podręcznik ćwiczenia do japońskiego

Dziękuję za realizację zamówienia – jest cudownie zapakowane! 😍O notatnikach NOBIRU dowiedziałam się szukając prezentu dla przyjaciółki, która niedawno zaczęła uczyć się japońskiego. Podczas wyszukiwania w googlu moją uwagę przykuły bardzo ładne zdjęcia – weszłam i przepadłam 🙂

Przyjaciółka jest bardzo zadowolona 🙂 A ja, w imieniu swoim i pozostałych przyjaciółek, dziękuję, że mogłyśmy dzięki Nobiru zrobić jej taki prezent <3

GOSIA, ŁÓDŹ

język japoński nauka znaków japońskich kanji hiragana i katakana

Chciałabym pogratulować super notesu i super inicjatywy związanej z japońskim, udostępniane materiały są naprawdę fajne i dobrze przedstawione – na pewno będę korzystać zarówno z nich jak i z notesu. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

WERONIKA

zeszyt do nauki kanji pisma japońskiego i kaligrafii

Bardzo fajny zeszycik, porządny papier, nic nie przebija (a mam tendencję do mocnego przyciskania). Polecam wszystkim znajomym „w klimacie”, bo naprawdę warto.

WALDEMAR, STARGARD

 

Książki i materiały do nauki języka japońskiego NOBIRU 

Zachęcamy do zapoznania się z listą dostępnych produktów w księgarni NOBIRU. W księgarni internetowej dostępne są następujące materiały i podręczniki do nauki języka japońskiego: